fbpx
NAVÁDĚNÍ ROBOTŮ

NAVÁDĚNÍ ROBOTŮ

Pomocí 2D a 3D technologií pro snímání obrazu a jeho následného softwarového zpracování lze docílit pokročilých automatizovaných aplikací ať už jde například o známý bin-picking nebo o odebírání pohybujících se volně ložených dílů na výrobní páse. Tímto ovšem aplikačních rozsah možností nekončí, právě naopak. Navádění robotů je jednou ze stěžejních a základních funkcionalit robotického vidění.

 Široké portfolio technologií systémů strojového vidění zásadně rozšiřuje aplikační možnosti průmyslových robotů.

KAMEROVÉ NAVÁDĚNÍ ROBOTA PRO LEPENÍ LOGA NA KLÍČ

Pro aplikaci log na těla klíčků je robotické pracoviště doplněno dvěma kamerovým stanicemi, které umožňují ideální nabrání log z blistru, korekci jejich orientace, kontrolu vybrání na tělech klíčků, nalepení log a následnou kontrolu umístění loga dle požadovaných parametrů. Zařízení pracuje se dvěma designovými verzemi výrobků a se dvěma typy log.

Bezobslužné montážní pracoviště

Bezobslužné robotizované pracoviště umožňuje provádět montáž a kontrolu 18 základních typů výrobků včetně jejich manipulace. Průmyslový robot odebírá volně ložené díly přijíždějící po dopravníku. Poloha těchto dílů v 3D prostoru je zaměřena kamerovým systémem. Následně jsou tyto díly zasunuty a dotlačeny do správné polohy na finálních výrobcích, které jsou umístěny v hnízdech na dopravníku. Součástí pracoviště je kamerová stanice, která kontroluje parametry smontovaného výrobku.

Další možnosti

OBSLUHA CNC STROJŮ

Obsluha CNC strojů

PICK & PLACE

PICK & PLACE

BALENÍ

baleni

LASEROVÉ APLIKACE

laserové aplikace

MONTÁŽ

montáž

MĚŘENÍ

měření

BIN PICKING

binpicking

katalog cognex

COGNEX ONLINE KATALOG

Rozsáhlý online katalog Cognex komponentů.
0
POLOŽEK