fbpx

POKROČILÁ
AUTOMATIZACE

Pomocí technologií robotického vidění
překonáváme hranice tradiční
automatizace výroby.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zabýváme se vývojem a výrobou výrobních zařízení téměř 30 let. Máme cit pro design výrobních strojů a hluboké dovednosti v oboru průmyslových robotů a systémů strojového vidění. Přinášíme pokročilou úroveň automatizace do Vašich provozů.
Strojové vidění nebo-li optická kontrola kvality je právě ten obor, ve kterém naše společnost vyrostla. Máme za sebou více jak 700 integrovaných kamerových systémů s různou úrovní složitosti analýzy obrazu ve 2D a 3D prostoru včetně bohatých zkušeností s algoritmy umělé inteligence.
 
Zajišťujeme komplexní dodávky od provedení testů po integraci zařízení do výrobní technologie zákazníků.
 
Jsme certifikovaný partner společnosti Cognex LTD a MVTec Software GmbH na českém trhu.

Výrobní a montážní linky projektujeme a dodáváme s ohledem na vzrůstající požadavky průmyslu na maximální automatizaci výroby při dodržení vysokého stupně kvality vyráběné produkce.

Jsou to právě technologie robotického vidění, které umožňují zásobovat linku materiálem, provádět technologické výrobní operace, nachystat výrobky pro expedici, a to při zachování vysoké míry flexibility výrobního zařízení pro případné rozšíření vyráběného portfolia.

Ať už jde montážní, výrobní, procesní nebo testovací zařízení, výsledný koncept jednoúčelového stroje vždy vychází z požadavků na kvalitu vyráběného produktu a z představ zákazníka o úrovni automatizace. 

V tomto rámci poskytujeme zákazníkům komplexní řešení zahrnující provedení studie proveditelnosti, návrh designu, simulaci výrobního procesu, výrobu a montáž zařízení, oživení u zákazníka včetně obsluhy a údržby.

Bohaté zkušenosti máme s dodávkami End of Line testerů, které vybavujeme technologiemi pro měření mechanických, elektrických nebo fyzikálních veličin.
STANICE STROJOVÉHO VIDĚNÍ
Strojové vidění nebo-li optická kontrola kvality je právě ten obor, ve kterém naše společnost vyrostla. Máme za sebou více jak 700 integrovaných kamerových systémů s různou úrovní složitosti analýzy obrazu ve 2D a 3D prostoru včetně bohatých zkušeností s algoritmy umělé inteligence. Zajišťujeme komplexní dodávky od provedení testů po integraci zařízení do výrobní technologie zákazníků. Jsme certifikovaný partner společnosti Cognex LTD a MVTec Software GmbH na českém trhu.
0
Počet integrovaných robotů
0
Počet integrovaných kamerových systémů
0
Počet let v oboru
0
Profesionální zaměstnanců
zaměstnanci Eola .s.r.o.

Kdo jsme?

Jsme profesionálové. Konstruktéři. Vývojáři. Programátoři. Matematici. Optici. Elektro-Projektanti. Obchodníci.
 
Jsme Vaši partneři pro AUTOMATIZACI.
Jsme EOLA.
 
Image
Ing. Pavel Hofman
jednatel
Image
RNDr. Jiří Pospíšil
jednatel

máme pro vás řešení!

Neváhejte nás kontaktovat a najdeme pro vás to správné a optimální řešení.

Co je u nás nového?

katalog cognex

COGNEX ONLINE KATALOG

Rozsáhlý online katalog Cognex komponentů.
0
POLOŽEK