Společnost

 • Dodáváme automatizovaná a robotická pracoviště.
 • Vyvíjíme měřící a jednoúčelové přístroje.
 • Specializujeme se na kontrolu řízení kvality.
 • Zvyšujeme produktivitu našich zákazníků napříč průmyslovými odvětvími.
 • Dodáváme kontrolní systémy pro komplexní řešení kvality šité zákaznikovi na míru.

OD HISTORIE PO SOUČASNOST

Firma EOLA s.r.o. byla založena pracovníky Společné laboratoře optiky Univerzity Palackého v Olomouci a Akademie věd ČR v roce 1992. Její vznik byl iniciován komerční potřebou trhu o průmyslové aplikace pokročilých optických měřících metod v systémech kontroly kvality. Povaha řešených problémů a snaha poskytnout zákazníkovi co nejlepší služby, si vyžádala rozvoj druhého oboru činnosti firmy, a tou je obecná průmyslová automatizace, konstrukce jednoúčelových strojů a robotických pracovišť.

Společnost přesunula své sídlo v roce 2001 do Vědecko-technického parku Univerzity Palackého v Olomouci, kde se setkávají firmy s inovačním potenciálem.

Společnost si za více jak 20 let působení na českém trhu vydobyla image firmy, která je schopna nabídnout zákazníkům široké spektrum služeb spojených s dodávkou technologických řešení napříč průmyslovými odvětvími.

Firma má za sebou celou řadu realizací s různou složitostí řešených úloh a s různými nasazenými prostředky od jednoduché změny řízení linky nebo stroje, přes spoluúčast jako subdodavatel při stavbě nové technologie až po zcela vlastní konstrukce jednoúčelových strojů a linek.

Základními pilíři působnosti firmy EOLA jsou:

Průmyslová automatizace – řídicí systémy, robotická pracoviště, jednoúčelová zařízení…
Optická kontrola kvality - kamerové systémy kontroly kvality výrobních procesů založené na počítačovém zpracování obrazu.

Zákaznické portfolio se rozrůstá od typických odvětví jako automobilový průmysl a strojírenství do dalších oborů jako je potravinářství, lékařská technika, energetika.

Firma EOLA se osvědčila taktéž jako vývojový dodavatel přístrojů pro lékařskou diagnostiku.

TÝM

Firma má v současnosti 20 zaměstnanců. Tým firmy tvoří především inženýři z oborů elektrotechniky, strojírenství, optiky, fyziky a IT. Tým je schopen kvalifikovaně obsáhnout návrhové, projekční, programátorské a oživovací práce.

VIZE

Eola s.r.o. se chce stát předním zavedeným dodavatelem technologií pro
průmyslovou automatizaci s důrazem na řízení kontroly kvality ve výrobě.

MISE

Firma Eola s.r.o. je spolehlivým partnerem pro průmyslovou automatizaci. Dodává svým zákazníkům řídící systémy, robotická pracoviště, jednoúčelové stroje a kamerové systémy pro kontrolu kvality výrobků napříč průmyslovými odvětvími.

eola

Šlechtitelů č.p. 241/11
779 00 Olomouc
Czech Republic

tel.: +420 585 631 409
tel.: +420 581 110 439

gplus-icon-ayoutube-icon-aemail-icon

 • NAPIŠTE ČI VOLEJTE O VÍCE INFORMACÍ

  Neváhejte nás kontaktovat při jakémkoliv dotazu nebo nezávazné poptávce.

  Povinné *

  telefon pište ve tvaru: 777 111 222

  Zpráva


  technické dotazy
  +420 603 172 080
  obchodní dotazy
  +420 724 075 794

    Refresh Captcha  
    

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Co je Cookies